" /> Rozpoczynamy naukę w nowym roku szkolnym 2020/21 – Sp Silno
Nowy rok szkolny czas rozpocząć :)
28 sierpnia, 2020
Zebrania z rodzicami w Szkole Podstawowej w Silnie
3 września, 2020

1 września rozpoczęliśmy kolejny rok nauki – uroczyście, choć w reżimie sanitarnym. Dla jednych uczniów, rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 to pierwsze kroki w nowej szkole, a dla innych ostatni już rok edukacji.

Tradycyjnie rozpoczęcie roku szkolnego zaczęliśmy Mszą Świętą o godz. 8.00 w kościele parafialnym w Silnie, w której uczestniczyli uczniowie wraz z rodzicami.  Następnie uczniowie udali się do szkoły, gdzie spotkali się z wychowawcami klas oraz nauczycielami, którzy będą nauczali w ich klasach. Wychowawcy poinformowali uczniów jak będzie wyglądała organizacja nauki w reżimie sanitarnym, były też wspomnienia z wakacji i klasowych wydarzeń. O godzinie 11.00 wszyscy wyruszyli do domów, aby nacieszyć się ostatnimi wolnymi chwilami.

W nowym roku szkolnym wszystkim życzymy owocnej pracy, pełnej uśmiechu i mądrości.