" /> Nowy rok szkolny czas rozpocząć :) – Sp Silno
27 sierpnia, 2020
Rozpoczynamy naukę w nowym roku szkolnym 2020/21
1 września, 2020

Drodzy uczniowie i rodzice.

Witam serdecznie. Rozpoczynamy ten nowy rok szkolny 2020/21 w reżimie sanitarnym. W związku z tym prosimy rodziców o posyłanie do szkoły dzieci zdrowych bez objawów chorobowych.

1 września 2020 roku zaczynamy Mszą Świętą o godz.8.00 w kościele parafialnym, następnie odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas oraz nauczycielami, którzy będą Was uczyli. Powrót do domu przewidywany jest o godzinie 11.00, prosimy o przyniesienie plecaków, gdyż otrzymacie książki.

W związku z panującą sytuacją uczniowie klasy I, II i oddziału przedszkolnego „0” wchodzą do starej szkoły głównym wejściem, oddział przedszkolny 3 i 4 latków wchodzi do szkoły od strony placu zabaw.

Klasa III wchodzi od strony ulicy do dużej szkoły, klasa IV,V,VI wchodzą od strony boiska, natomiast klasa VII,VIII wchodzą od strony sali gimnastycznej. Rodzice uczniów nie wchodzą do budynku szkoły zgodnie z przyjętymi procedurami pracy szkoły w reżimie sanitarnym.

Wizyty rodziców w budynku szkoły należy wcześniej się umawiać telefonicznie bądź mailowo.

Z poważaniem Anna Tobolewska