" /> Konkursy, przedsięwzięcia, imprezy realizowane roku szkolnym 2019/2020 – Sp Silno

ROK SZKOLNY 2019/2020

Jesteśmy organizatorami konkursów:

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym – etap gminny dla szkoły podstawowej (grupa II) –  P. Synak
  • Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim –  M. Luptowska, J. Skonieczna, H. Butkiewicz
  • Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców –  T. Bajgot
Lp. Forma realizacji odpowiedzialny termin uwagi
1. Międzynarodowy Dzień Kropki Stoltmann/ Butkiewicz 16/17.09.

2019

cała szkoła
2. Ślubowanie 1 klasy Stachowiak 20.09.2019 0-III
3. Powitanie jesieni Łuczyńska 23.09.2019 0-III – Woziwoda
4.

 

Spotkanie z profesorem W. Jastrzębskim Kornatowski 24.09.2019 VII -VIII
5. Dzień Języków Obcych Skonieczna/ Luptowska 26.09.2019 IV – VIII
6. Konkurs Biblijny Friede 09.2019 -05.2020 IV- VI

VII – VIII

7. Akcje Aktywu Bibliotecznego Butkiewicz 09.2019 – 06.2020 cała szkoła
8. Akcje Szkolnego Koła Wolontariatu Butkiewicz 09.2019 – 06.2020 cała szkoła
9. Wojewódzkie konkursy przedmiotowe organizowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty – I stopień Nauczyciele poszczególnych przedmiotów. 10.2019 IV- VIII
10. Dzień Tabliczki Mnożenia Głyżewski 10.2019 IV -VIII
11. Spektakle teatralne CHCK Stoltmann/ Ropińska 10.2019/ 03.2020 0-III

IV-VIII

12. Dzień Edukacji Narodowej Ropińska 10.2019 cała szkoła
13. Dzień Papieski Butkiewicz 16.10.2019 cała szkoła
14. Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski Szczęsna 11.2019 VII – VIII
15. Dzień Postaci z Bajek Butkiewicz/ wych.0-III 5.11.2019 0 -III
16. Ogólnopolska akcja „Śniadanie daje moc” Stoltmann 8.11.2019 cała szkoła
17. Święto Niepodległości Skonieczna 11.11.2019 cała szkoła
18. Spektakl teatralny „Poeta obojga narodów” Ropińska 22.11.2019 IV – VI
19. Andrzejki Wych. 0- III 29.11.2019 0 –III
20. Uroczystość otwarcia „starej szkoły” po remoncie Wych.0- III 11/12 2019 0- III
21. Mikołajki RR + wych. 6.12.2019 cała szkoła
22. Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Bajgot 12.2019 VI – VIII
23. Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim Luptowska

Skonieczna

Butkiewicz

18.12.2019  I -VIII
24. Szkolny Konkurs Poezji Wigilijnej Ropińska 12.2019 IV -VI
25. Kiermasze świąteczne SU, RR, wych. 12.2019/ 03.2020 cała szkoła
26. Jasełka szkolne Wych.0 -III 12.2019 cała szkoła
27. Dzień Kubusia Puchatka Butkiewicz/ wych.0 – III 9.01 2020 0 – III
28. Dzień Babci i Dziadka Wych. 0 – III 6.02.2020 0 – III
29. Turniej Halowy Piłki Nożnej Bajgot 02.2020 IV – VI
30. Szkolny Konkurs Czytelniczy Ropińska / Skonieczna 02.2020 IV – VI
31. Zabawa karnawałowa – tłusty czwartek Wych. 0 – III 20.02.2020 0 – III
32.  Poznajemy Zaborski Park Krajobrazowy Szczęsna 03.2020 IV -VI
33. Konkurs „Przyroda wokół nas” Szczęsna 03.2020 VII – VIII
34. Szkolny Konkurs Ortograficzny Skonieczna 03.2020 IV – VIII
35. Międzyszkolny Konkurs „Wierszami Tuwima wiosna się zaczyna” Butkiewicz 17/18.03. 2020 I – III

IV – VIII

36. Powitanie wiosny Wych. 0 – III 20.03.2020 0 – III
37. Wojewódzki Konkurs Matematyczno- Plastyczny Tobolewska , SU 5.03.2020 IV – VI
38. Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym ( etap szkolny i gminny) Synak 03/04. 2020 IV – VIII
39. Szkolny Konkurs Wiedzy o Kosznajderii Kornatowski 04.2020 VII -VIII
40. Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Bajgot 04.2020 VI – VIII
41. Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja Kornatowski 05.2020 cała szkoła
42. Szkolny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie Kornatowski 05.2020 IV – VIII
43. Dzień Matki Wych.0- III 26.05.2020 0 – III
44. Wycieczki krajoznawcze Wych. 05/06.2020 0 – VIII
45. Wycieczka rowerowa Synak 05/06.2020 V – VI
46. Dzień Dziecka SU, RR, RP 06.2020 cała szkoła
47. Szkolny Turniej Piłki Koszykowej Bajgot 06.2020 VI – VIII
48. Pożegnanie absolwentów Szczęsna 06.2020 cała szkoła
49. Oprawa muzyczna imprez i uroczystości Butkiewicz cały rok