" /> Konkursy, przedsięwzięcia, imprezy realizowane roku szkolnym 2020/2021 – Sp Silno

ROK SZKOLNY 2020/2021

Jesteśmy organizatorami konkursów:

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym – etap gminny dla szkoły podstawowej (grupa II) –  P. Synak
  • Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim –  M. Luptowska, J. Skonieczna, H. Butkiewicz
  • Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców –  T. Bajgot
Lp. Forma realizacji odpowiedzialny termin uwagi
1. Międzynarodowy Dzień Kropki Wych. cała szkoła
2. Ślubowanie 1 klasy Stachowiak 0-III
3. Powitanie jesieni Łuczyńska 0-III – Woziwoda
4. Spotkanie z profesorem W. Jastrzębskim Kornatowski VII -VIII
5. Dzień Języków Obcych Skonieczna/ Luptowska IV – VIII
6. Konkurs Biblijny Stec IV- VI

VII – VIII

7. Akcje Aktywu Bibliotecznego Butkiewicz cała szkoła
8. Akcje Szkolnego Koła Wolontariatu Butkiewicz cała szkoła
9. Wojewódzkie konkursy przedmiotowe organizowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty – I stopień Nauczyciele poszczególnych przedmiotów. IV- VIII
10. Dzień Tabliczki Mnożenia Peda IV -VIII
11. Spektakle teatralne CHCK Stoltmann/ Ropińska 0-III

IV-VIII

12. Dzień Edukacji Narodowej Ropińska cała szkoła
13. Dzień Papieski Butkiewicz cała szkoła
14. Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski Szczęsna VII – VIII
15. Dzień Postaci z Bajek Butkiewicz/ wych.0-III 0 -III
16. Ogólnopolska akcja „Śniadanie daje moc” Stoltmann cała szkoła
17. Święto Niepodległości Skonieczna cała szkoła
18. Spektakle teatralne Ropińska IV – VI
19. Andrzejki Wych. 0- III 0 –III
20. Uroczystość otwarcia „starej szkoły” po remoncie Wych.0- III 0- III
21. Mikołajki RR + wych. cała szkoła
22. Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Bajgot VI – VIII
23. Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim Luptowska

Skonieczna

Butkiewicz

 I -VIII
24. Szkolny Konkurs Poezji Wigilijnej Ropińska IV -VI
25. Kiermasze świąteczne SU, RR, wych. cała szkoła
26. Jasełka szkolne Wych.0 -III cała szkoła
27. Dzień Kubusia Puchatka Butkiewicz/ wych.0 – III 0 – III
28. Dzień Babci i Dziadka Wych. 0 – III 0 – III
29. Turniej Halowy Piłki Nożnej Bajgot IV – VI
30. Szkolny Konkurs Czytelniczy Ropińska / Skonieczna IV – VI
31. Zabawa karnawałowa – tłusty czwartek Wych. 0 – III 0 – III
32. Poznajemy Zaborski Park Krajobrazowy Szczęsna IV -VI
33. Konkurs „Przyroda wokół nas” Szczęsna VII – VIII
34. Szkolny Konkurs Ortograficzny Skonieczna IV – VIII
35. Międzyszkolny Konkurs „Wierszami Tuwima wiosna się zaczyna” Butkiewicz I – III

IV – VIII

36. Powitanie wiosny Wych. 0 – III 0 – III
37. Wojewódzki Konkurs Matematyczno- Plastyczny Tobolewska , SU IV – VI
38. Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (etap szkolny i gminny) Synak IV – VIII
39. Szkolny Konkurs Wiedzy o Kosznajderii Kornatowski VII -VIII
40. Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej Bajgot VI – VIII
41. Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja Kornatowski cała szkoła
42. Szkolny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie Kornatowski IV – VIII
43. Dzień Matki Wych.0- III 0 – III
44. Wycieczki krajoznawcze Wych. 0 – VIII
45. Wycieczka rowerowa Synak V – VI
46. Dzień Dziecka SU, RR, RP cała szkoła
47. Szkolny Turniej Piłki Koszykowej Bajgot VI – VIII
48. Pożegnanie absolwentów Szczęsna cała szkoła
49. Oprawa muzyczna imprez i uroczystości Butkiewicz cały rok