" /> Mikołajkowa wycieczka do Parku Wodnego w Chojnicach 2022 – Sp Silno
II Gminny Konkurs Fotograficzno-Informatyczny "Piękno naszej Gminy"
II Gminny Konkurs Fotograficzno-Informatyczny – wyniki
9 grudnia, 2022
Kiermasz świąteczny na Boże Narodzenie 2022
Kiermasz świąteczny na Boże Narodzenie 2022
11 grudnia, 2022
Klub Inteligentny Trening

Klub Inteligentny Trening

7 grudnia 2022 roku klasa VI pod opieką wychowawcy wybrała się na wycieczkę do Chojnic. Motywem przewodnim naszej wyprawy był sport i rekreacja.
Pierwszym celem była wizyta w nowoczesnym klubie treningowym – Centrum Inteligentny Trening, mieszczącym się na piętrze budynku Parku Wodnego w Chojnicach. Była to nasza kolejna wizyta w tym miejscu. Tym razem uczniowie mieli okazje poznać najprostsze techniki yogi, była też rozgrzewka i zabawy integracyjne. Z zasadami systemu treningowego zapoznała uczniów sympatyczna Pani instruktor Katia. Serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi za zaproszenie do klubu, a pani Katii za przygotowanie ćwiczeń. Było bardzo wesoło i sympatycznie.
Po wysiłku trafiliśmy na pływalnię, gdzie wszyscy korzystali z dostępnych atrakcji. Były skoki do wody, rozgrywki piłki wodnej i zjeżdżalnia. Zrelaksowani wybraliśmy się na pyszną pizzę do pizzerii „Bazylia”, a potem w drogę powrotną do Silna. W drodze na autobus odwiedziliśmy jeszcze gabinet „Amplifon” Aparaty Słuchowe, gdzie Pani Angelika Wielewicka opowiedziała nam o badaniach słuchu.

Wycieczka się udała, wróciliśmy zmęczeni i zadowoleni.

 

Komentarze są wyłączone.

Sp Silno Skip to content