" /> Kiermasz świąteczny na Boże Narodzenie 2022 – Sp Silno
Klub Inteligentny Trening
Mikołajkowa wycieczka do Parku Wodnego w Chojnicach 2022
10 grudnia, 2022
V Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim - ważne informacje
V Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim – ważne informacje
12 grudnia, 2022
Kiermasz świąteczny na Boże Narodzenie 2022

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, kolędowania, spotkań, wspólnego gotowania i dzielenia się życzliwością. 7 grudnia 2022 roku atmosfera bożonarodzeniowa wypełniła również naszą szkołę podczas szkolnego kiermaszu bożonarodzeniowego. Celebrowanie tego wyjątkowego czasu rozpoczęliśmy jasełkami i występami przygotowanymi przez dzieci z klas I-III. Następnie odbyła się licytacja świątecznych stroików i ozdób.
Tego dnia można było zakupić także ozdoby i kartki świąteczne, a stragany obfitowały w przysmaki, domowe ciasto oraz kawę.
Kiermasz był również okazją do wzięcia udziału w świątecznej sesji fotograficznej w fotobudce, loterii fantowej, a maluchów twarze ozdabiano zabawnymi rysunkami.