" /> Wyróżnienia dla Laury i Filipa w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Eko-Art 2020 – Sp Silno
Nie taki TEAMS straszny nr 2:)
15 listopada, 2020
Książki czytamy i wiedzę zdobywamy :)
18 listopada, 2020

29 października 2020 odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Eko-Art 2020. W tym roku wyjątkowo w formie elektronicznej. Na konkurs wpłynęły 94 zgłoszenia z utworami o tematyce przyrodniczo-ekologicznej.
Konkurs został podzielony na cztery kategorie wiekowe: szkoły podstawowe klasy 1-3, szkoły podstawowe klasy 4-6, szkoły podstawowe klasy 7 i 8 oraz szkoły ponadpodstawowe.
       Uczestnicy wraz z rodzicami i nauczycielami nadsyłali filmiki z nagranymi wierszami, które na dużym ekranie oglądała komisja konkursowa. Tradycyjnie konkurs odbył się w języku polskim i kaszubskim. Naszą szkołę w kat. klas 4-6 reprezentowali: Filip Klunder z klasy 4 i Laura Gierszewska z klasy 6. Szanowne jury doceniło recytacje naszych przedstawicieli. Zarówno Filip jak i Laura zdobyli wyróżnienia w kat. kl. 4-6. / tekst i zdj. L. i F. – S. R./

Serdecznie gratulujemy!

      O terminie i sposobie wręczenia nagród i wyróżnień zainteresowani zostaną poinformowani, gdy znana będzie data zakończenia stanu wyjątkowego związanego z epidemią koronawirusa.

https://www.ckchojnice.pl/aktualnosc/wyniki-powiatowego-konkursu-recytatorskiego-eko-art-2020

Komentarze są wyłączone.

Sp Silno Skip to content