" /> Uwaga – śnieżny konkurs :) – Sp Silno
14 stycznia, 2021
Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków w klasie II
21 stycznia, 2021

Mamy piękną zimę, korzystamy z jej uroków, cieszymy się śniegiem. Dlatego zapraszamy Was do wspólnej zabawy – na zimowy konkurs plastyczny. Wyjdź na dwór, zaczerpnij świeżego powietrza, poczuj się jak rzeźbiarz 🙂 Może to być śnieżna rzeźba, budowla ze śniegu lub coś innego – na przykład bryła przestrzenna. Róbcie zdjęcia swoich prac (praca i autor) i wstawiajcie w komentarzach pod konkursowym postem na profilu FB Szkoły Podstawowej w Silnie do 31 stycznia 2021 roku. Zdjęcia oczywiście podpisane i nie publikowane wcześniej.
Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Będą nagrody.
O tym, która praca wygra zdecydują głosy Internautów. Zapraszamy też wszystkich do głosowania na naszym profilu na Facebooku. Zdjęcia znajdziecie w „galerii” pod postem. Za oddany głos uważa się wciśnięcie przycisku „Lubię to” pod wybranym zdjęciem. Głosować można od poniedziałku 1.02.2021 r. do niedzieli 7.02.2021 r., do godziny 23.59.
Rozstrzygnięcie nastąpi 7 lutego 2021 roku, a w poniedziałek 8.02.2021 r. podamy imię i nazwisko zwycięzcy oraz poinformujemy o sposobie odebrania nagrody.

No to do dzieła! To nie jest trudne!
Powodzenia!