" /> Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 – Sp Silno
Ostatnie wspólne chwile klasy 8
Ostatnie spotkanie z klasą 8
28 czerwca, 2021
Wakacyjny konkurs fotograficzny pt. ,,Przeszłość w obiektywie. Dziedzictwo wokół nas” - muzeum zaprasza do udziału!
11 lipca, 2021
zakończenie roku2020-21

Nadeszło upragnione zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Uczniowie odebrali świadectwa promocyjne i rozpoczęli wakacyjny wypoczynek 🕶 🌞.
Uroczystości rozpoczęliśmy mszą świętą w Kościele Parafialnym. Następnie o godzinie 9.00 rozpoczęła się ceremonia rozdania świadectw i wyróżnień.  Podczas jej trwania przemawiała Pani Dyrektor naszej szkoły oraz Radny Gminy Chojnice Stefan Gruźliński i przedstawiciel Rady Rodziców. Pożegnano również odchodzących nauczycieli. Nie zabrakło też występów artystycznych uczniów w tematyce wakacyjnej. Uczniowie klasy 4  otrzymali Karty Rowerowe.
Mury naszej szkoły opuścili dzisiaj absolwenci z 8 klas. Życzymy im szerokich życiowych horyzontów i samych dobrych wspomnień ze spędzonych w naszej szkole lat. Gratulujemy naszym uczniom uzyskanych promocji oraz absolwentom ukończenia szkoły👍 Wszystkim życzymy, aby wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Dbajcie o siebie. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, z zapasem sił do nauki, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań. Do zobaczenia👋