" /> Przedszkolaki na balu – Sp Silno
Od jutra klasy 0 – III wracają do szkoły, klasy IV – VIII dalej zdalnie.
9 lutego, 2021
Rekrutacja trwa nadal
11 lutego, 2021

W karnawale, w karnawale
zawsze idziemy na bale.
Każde dziecko duże małe,
lubi bale w karnawale.
Można zmienić się w królewnę,
w królewicza można też,
są cyganki, wróżki, żabki,
jest i Batman, jest i jeż…

Dnia 5 lutego 2021 w oddziale przedszkolnym odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Bale odbywały się równolegle w grupie dzieci młodszych i starszych. Oto  jak bawiły się starszaki (film). Na swoim balu bawili się też uczniowie klasy II.
     Po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, jednorożce i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, policjant…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
      Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
      Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.
      Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!