" /> Niezwykła wizyta – Sp Silno
9 grudnia, 2018
Przedszkolaki kodują!
11 grudnia, 2018

Progi  szkoły przestąpił po raz kolejny Filip Porębski. Kim jest ten młody mężczyzna? Jeszcze niedawno był tutaj uczniem, bo dwa  lata temu zdawał egzamin gimnazjalny. Aktualnie uczy się w liceum.
Tym razem wizyta Filipa była niezwykła. Starszy kolega jest autorem książek dla dzieci. Pisze też sztuki  teatralne.  Filip opowiadał o tym, że zawsze chciał pisać książki. Najbliższe jego sercu okazały się te dla dzieci. To właśnie dla nich chce tworzyć. Starał się przekonać młodszych kolegów, że warto marzyć i jeśli tylko można, należy spełniać swoje marzenia. Podczas zadawania pytań, Filip starał się odpowiedzieć nawet na te najbardziej osobiste. Na koniec spotkania ustawiła się długa kolejka… Oczywiście po autograf autora „Zosi i Maksa, czyli afery za dużych stopni”.

Już niebawem, bo w pierwszej połowie 2019 roku, zostaną wydane dwie kolejne książki – zatem z niecierpliwością czekamy.  Trzymamy za Filipa kciuki. /red. SR, foto SR i RK/