" /> Miejsko-gminny konkurs czytelniczy i ortograficzny – Sp Silno
Niezapomniane chwile w Pile – Młyn
3 czerwca, 2019
To jest sukces – jesteśmy wicemistrzami Polski!!!
4 czerwca, 2019

Dnia 29 maja w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Chojnicach miało miejsce podsumowanie i wręczenie nagród w miejsko – gminnych konkursach: czytelniczym i ortograficznym. W tym roku konkursy przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych:  IV – VI oraz VII – VIII. Mistrzowie czytelnictwa oraz ortografii zostali nagrodzeni statuetkami oraz medalami.
W X Miejsko – Gminnym Konkursie Czytelniczym „Książki uczą i bawią” w kategorii klas IV – VI pierwsze miejsce przypadło naszej czwartoklasistce  – Jessice Kufel.  Natomiast w kategorii klas VII – VIII nasi uczniowie:
Piotr Miłaszewski i Magdalena Muchowska z klasy VII zajęli ex aequo drugie miejsce.

W XI Miejsko – Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas VII – VIII wyróżnienie zdobyła Julia Dziedzic  z klasy VII.
Uczniów motywowała do działań pani Sylwia Ropińska.

Życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu polonistycznych pasji. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

/ tekst i zdjęcia S.R./ Więcej zdjęć na stronie SP nr 3