" /> Majówka na rowerze – Sp Silno
Uwaga uczniowie Szkoły Podstawowej w Silnie
28 kwietnia, 2019

Majówka na rowerze – Rowerem po Kosznajderii
Otwarcie nowo powstałej ścieżki rowerowej Pawłowo – Silno. Serdecznie zapraszamy!

1 Maja Chojnickie Towarzystwo Miłośników Roweru „Cyklista” wspólnie z Urzędem Gminy Chojnice organizuje rodzinny przejazd rowerowy do Silna (ok. 12 km). Zapraszamy całe rodziny na rowerach, aby w tym specjalnym dniu nie tylko uczcić majowe święto, ale także zintegrować się na rowerach.

W imprezie biorą udział 2 grupy.
Zbiórka uczestników wydarzenia wyruszających z Silna odbędzie się na parkingu Szkoły Podstawowej w Silnie, a planowany wyjazd odbędzie się ok. godz. 10.15 – 10.20.
Zbiórka uczestników wydarzenia wyruszających z Chojnic odbędzie się na Starym Rynku w Chojnicach, a planowany wyjazd odbędzie się o godz. 10.00.

Bardzo prosimy aby uczestnicy udekorowali swoje rowery i samych siebie w biało – czerwone elementy nawiązujące do święta 1 i 3 maja.