" /> Pierwszy Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim – Silno 2018 – Sp Silno
Akcja Ekologiczna
20 grudnia, 2017
Koncert Charytatywny w WDK
21 stycznia, 2018
Szkoła Podstawowa w Silnie była organizatorem Pierwszego Gminnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim. Dzięki gościnności Wiejskiego Domu Kultury w Silnie młodzi wokaliści ze szkół Gminy Chojnice mieli okazję wystąpić na dużej scenie. W konkursie wzięli udział soliści i zespoły ze szkół w Nowej Cerkwi, Charzyków, Pawłowa i Silna.

Jury w składzie: Bernadeta Kak, Anna Zajkowska i Jerzy Porębski, oceniło występujących i przyznało miejsca w następujących kategoriach:

Szkoła Podstawowa klasy I-III soliści

1. Zofia Szuca - SP Nowa Cerkiew

Szkoła Podstawowa klasy I-III zespoły

1.Trio: Laura Gierszewska, Zuzanna Grzelak i Lena Weręgowska - SP Silno

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI soliści

1. Paula Zalewska - SP Pawłowo

2. Maria Dudzińska - SP Charzykowy

3. Oliwia Jażdżewska - SP Nowa Cerkiew

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI zespoły

1. Zespół Wokalny - SP Silno

Gimnazjum zespoły

1. Zespół Wokalny - SP Silno.