" /> Konkurs „Kierunek – Bezpieczeństwo” – projekt „Kampania Kolejowe ABC II” – Sp Silno
II_Gminny_Konkurs_Fotograficzno__Informatyczny
II Gminny Konkurs Fotograficzno–Informatyczny
25 października, 2022
Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym
25 października, 2022
Konkurs „Kierunek – Bezpieczeństwo” organizowany jest przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC II”.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać dowolną pracę plastyczną (rysunek, makieta) pokazującą miasteczko Peronowo lub jego fragment.

W konkursie przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. profesjonalny plac do zabaw i ćwiczeń wraz z montażem o wartości 20 000 zł dla szkoły, do której uczęszczają autorzy zwycięskiej pracy, wyświetlenie pracy zespołu jako element wideomappingu podczas wydarzenia edukacyjno-informacyjnego organizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego 3 grudnia we Wrocławiu oraz wyjazd na 3-dniową zieloną szkołę !

Z każdej szkoły udział w konkursie wziąć może wiele zespołów, co zwiększa szansę na wygraną !

Prace należy wysyłać przez formularz zgłoszeniowy na stronie https://www.kolejoweabc.pl/kierunek-bezpieczenstwo/ do dnia 15 listopada 2022 r. do godz. 23.59.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie Państwo na stronie https://kolejoweabc.pl/ABC2/konkursy/konkurs-kierunek-bezpieczenstwo/ oraz w mediach społecznościowych Kampanii Kolejowe ABC II.

Ogólnopolski Konkurs Kolejowe ABC II Kierunek – Bezpieczeństwo

Konkurs Kampanii Kolejowe ABC II Kierunek – Bezpieczeństwo