" /> Gminny Konkurs Plastyczny – Sp Silno
Uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
28 kwietnia, 2018
VI Festiwal Euro Song
9 maja, 2018

Gminny Konkurs Plastyczny
„Rowerowy Maj 2018”
„Dwa koła jedna pasja”
dla uczniów klas: I –III oraz IV – VII
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym
„Rowerowy Maj 2018”.
Celem Konkursu jest rozwijanie wyobraźni i ekspresji plastycznej wśród uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Chojnice poprzez wyłonienie dziesięciu najciekawszych prac plastycznych przygotowanych przez uczniów, które zostaną nagrodzone i pokazane na wystawę zorganizowaną w holu budynku sklepu Salonu Rowerowego Kross Szprychy.com przy ul. Modrej w Chojnicach (Biedronka na ul. Kościerskiej) w dniu 30.05.2018 r.
Konkurs ma promować komunikację rowerową w Chojnicach i okolicach, zachęcać dzieci i ich rodziców do korzystania z innych środków transportu niż samochód.
Więcej informacji na naszej stronie WWW i u nauczyciela techniki i plastyki.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego.