" /> Dzień Postaci z Bajek – 5 listopada 2020 – Sp Silno
5 listopada, 2020
Ważna informacja
8 listopada, 2020

Nie wszyscy wiedzą, że 5 listopada przypada ciekawe święto, które u dorosłych wywołuje miłe wspomnienia, a u dzieci… w zasadzie zawsze jest aktualne. Mowa o Dniu Postaci z Bajek! To wyśmienita okazja, by zanurzyć się w świat magicznych historii i zainspirować do wspólnej zabawy w bajkowym wymiarze z naszymi uczniami.

W tym dniu dzieci przybyły do szkoły przebrane w przepiękne bajkowe stroje, a i nie brakowało wspólnych zabaw związanych z tematyką obchodzonej uroczystości. Także najmłodsi uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o wspaniałej zabawie. W obu oddziałach przedszkolnych dzieci rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, z których pochodzą, tańczyły przy znanych bajkowych piosenkach oraz próbowały ułożyć układanki związane z bajkami.