" /> Za pomoc w czasie zdalnego nauczania – dziękujemy :) – Sp Silno
25 czerwca, 2020
Zakończenie roku szkolnego 2019/20
28 czerwca, 2020
 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,   lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,   lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
 Św. Jan Paweł II

Drodzy Rodzice!

Na Państwa ręce składamy najserdeczniejsze podziękowania za wyjątkowe zaangażowanie, wysiłek i trud włożony w zdalne nauczanie swoich dzieci. Jesteśmy świadomi, że bez Państwa wsparcia i wzajemnej współpracy, wiele naszych nauczycielskich inicjatyw i działań nie powiodłoby się.

Sukces szkolny Państwa dzieci, a naszych uczniów, w postaci promocji do klasy programowo wyższej, w tym roku szkolnym jeszcze bardziej oparł się na fundamencie troski i wsparcia rodzicielskiego. Mamy ogromną nadzieję, że stawienie czoła tak ogromnemu wyzwaniu, mimo wszelkich przeciwności, choć odrobinę pokazało, że wzajemna życzliwość, otwarta i szczera komunikacja, możliwość polegania na sobie nawzajem, umocni nasze relacje międzyludzkie. Czas izolacji i dystansu pokazał nam wyraźnie jakie wartości w naszym życiu i w życiu naszych dzieci liczą się najbardziej. Niech ta lekcja będzie dla nas wszystkich najważniejszą lekcją zdalnego nauczania!

Z wyrazami uznania i szacunku oraz życzeniami

dalszych sukcesów rodzicielskich

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne