" /> Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci – Sp Silno
Żegnamy Panią Dorotę
4 października, 2022
Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

”Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego – wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.)

BĄDŹ EKO !

Przyswajanie nowych nawyków i dbanie o naszą planetę jest bardzo ważne. Jeśli chcemy aby dzieci wykształciły w sobie taki nawyk musimy dawać im przykład postawy i działania ekologicznego.

W związku z powyższym chcemy zaprosić Państwa do udziału w akcji.

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Dzięki niej rodzice oraz lokalna społeczność mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu na

korzyść szkoły a co za tym idzie na korzyść swoich dzieci.

Szczerze zachęcam do uczestnictwa, szkoła może tylko zyskać.

Więcej informacji oraz regulamin akcji na naszej stronie internetowej www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl