Konkurs ZNP na Najlepszego Absolwenta Gimnazjum
Czerwiec 24, 2019
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Sierpień 27, 2019

Jak co roku w pierwszą niedzielę września (tj. 1 – 09 – 2019 r.) pod Pomnikiem Ułanów w Krojantach,  odbędą się uroczystości

z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz pamiętnej szarży 18 Pułku Ułanów Pomorskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą pod pomnikiem oraz towarzyszące imprezy, min. inscenizacje i pokazy sprzętu wojskowego.

Dla uczniów klasy VIII oraz chętnych uczniów z klasy VII zaplanowano wyjazd grupowy na Uroczystości w Krojantach

w dniu 1 września 2019 r. Zbiórka uczniów na boisku szkolnym o godzinie 9.50, wyjazd z boiska o godzinie 10.05. Powrót ok. godziny 13.30.

Zgody na wyjazd do pobrania od wtorku w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Silnie. Wypełnione zgody należy oddać opiekunom (wychowawcom klas) w dniu wyjazdu.

Kto nie zdążył odebrać zgody na wyjazd w sekretariacie szkoły może ją napisać ręcznie wg wzoru lub pobrać tutaj. ZGODA