" />
Konkurs-Logo ekopracowni
Marta Janowska z klasy VII została laureatką szkolnego konkursu na Logo Eko-Pracownia-zielone serce szkoły. Wyróżnienie otrzymała Emilia Cieślewicz z klasy IV. Dziewczęta odebrały nagrody z rąk dyrektor szkoły, Pani Anny Tobolewskiej.
Wycieczka nad Zatokę Pucką
Festyn Rodzinny SP Silno 2026
Zmiany w prawie o ruchu drogowym
Komentarze są wyłączone.
Narzędzia ułatwień dostępu