" /> Nasza szkoła została zgłoszona do udziału w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – Sp Silno
Nauczyciel Pomorza Roku 2021
27 października, 2021
KONKURS PAPIESKI
28 października, 2021
akcja szkoła na medal

Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie pomorskim jest prowadzony przez „Dziennik Bałtycki”.

Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali także pracujący w Państwa szkole nauczyciele: Barbara Orłowska, Elżbieta Łuczyńska, Małgorzata Luptowska, Robert Kornatowski.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.dziennikbaltycki.pl/nauczyciel

Czekamy na Wasze głosy 🙂