" /> Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. – Sp Silno
6 października, 2019
Dzień Papieski
23 października, 2019

W dniach 2-4 października 2019 roku w naszej szkole  obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Podczas lekcji w klasach IV – VIII odbyły się pisemne eliminacje „Egzaminy z tabliczki mnożenia”.  Najlepsi uczniowie z każdej klasy, którzy rozwiązali prawidłowo wszystkie zadania, przeszli do kolejnego etapu. Następnie w dwóch grupach wiekowych uczniowie zmagali się z kolejnymi zadaniami o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia.

W tym dniu szkoła była udekorowana przygotowanymi  wcześniej kolorowymi równaniami matematycznymi  i gazetką dotyczącą Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Dzień upłynął w radosnej atmosferze, dostarczył nowych przeżyć i wiele satysfakcji oraz stworzył okazję do pozytywnej rywalizacji.

Dnia 9 października pani Dyrektor Anna Tobolewska wręczyła uczestnikom konkursu zwycięzcom pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Akcja przygotowana przez nauczyciela matematyki Roberta Głyżewskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.