" /> Spotkanie z Panią policjantką – Sp Silno
IV POWIATOWY  KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM - wersja online.
Zapraszamy na IV POWIATOWY  KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM – wersja online.
18 listopada, 2021
Dzień Pluszowego Misia 2021
Dzień Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej w Silnie.
27 listopada, 2021
Spotkanie z Panią policjantką

Dnia 22.11.2021r. w Naszej szkole, odbyło się spotkanie profilaktyczne z przedstawicielem Komendy Powiatowej w Chojnicach z Panią Sierż. sztab. Aleksandra Drobińska. Pani Aleksandra przeprowadziła pogadankę z uczniami klas 6,7 i 8 na temat odpowiedzialności karnej oraz poruszyła temat tzw. cyberprzemocy i skutków jakie może nieść niewłaściwe korzystanie z Internetu. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, że wykorzystywanie czyjegoś wizerunku w sieci, wbrew jego woli to przestępstwo. Podobnie jak wyśmiewanie się z innych, obrażanie i poniżanie. W trakcie spotkania Pani policjantka przybliżyła również na czym polega praca policjanta, co wzbudziło wielką ciekawość wśród słuchaczy. Poruszane tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów o czym świadczyły licznie zadawane pytania kierowane do Pani Policjantki.

Zajęcia z przedstawicielem Policji są jedne z wielu działań realizowanych w ramach programu profilaktycznego naszej szkoły.