" /> Serdeczne podziękowania – Sp Silno
Rozstrzygnięcie konkursu „OZNAKI WIOSNY”
2 kwietnia, 2021
Konsultacje Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia
10 kwietnia, 2021
serdeczne podziękowania

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
św. Jan Paweł II

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie  składamy serdeczne podziękowania Wam drodzy rodzice za zorganizowanie Kiermaszu Świątecznego on-line. Uzyskane środki w wysokości 1184 zł zostały wpłacone  na konto Rady Rodziców.

Zostaną przeznaczone na nagrody dla uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/21.

Dziękujemy wszystkim, którzy  zaangażowali się zarówno w przygotowanie przedmiotów do licytacji oraz tych, którzy w niej wzięli czynny udział. Szczególne podziękowania dla Pani Olgi Kawalec-Olejniczak .

Z najlepszymi podziękowaniami Anna Tobolewska z Radą Rodziców