" /> Przedszkolny Dzień Niepodległości – Sp Silno
VI  Edycja Powiatowego Konkursu Kawiarenki Piosenki Polskiej
11 listopada, 2020
Warto pomagać, każdy sposób jest dobry :)
15 listopada, 2020

10 listopada obchodziliśmy w naszych oddziałach przedszkolnych Dzień Niepodległości.

Przedszkolaki podczas pobytu w oddziałach rozmawiali na temat naszej ojczyzny. Dzieci wypowiadały się na temat symboli narodowych, dowiedziały się ciekawostek na temat polskich miast i wykonali prace plastyczne, tematycznie związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Uwieńczeniem całego dnia było przyłączenie się się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do Hymnu”. O godz. 11:11 dzieci odśpiewały hymn narodowy. Poprzez udział w takich uroczystościach najmłodsi uczą się kształtować poczucie tożsamości narodowej oraz postawy patriotyczne.

Przedszkolny Dzień Niepodległości.