" /> Najlepsi w województwie! – Sp Silno
Pierwsze miejsce w powiatowym konkursie „Przyroda wokół nas”!
25 marca, 2019
Radosna wizyta w „Wesołej zagrodzie” w Kachlinówce
28 marca, 2019

W finale wojewódzkim  konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”, który odbył się 23 marca 2019 roku w siedzibie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi” w Słupsku, drużyna w składzie: Kinga Lemanczyk, Paulina Januszewska, Łukasz Szmagliński i Hubert Witkowski – zajęła PIERWSZE MIEJSCE!
Ponadto najlepszy wynik punktowy uzyskała  Kinga Lemanczyk, wyprzedzając w rywalizacji… klasowego kolegę –  Łukasza Szmaglińskiego.
W związku z powyższym  przedstawiciele naszej szkoły będą reprezentować województwo pomorskie w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w czerwcu podczas tygodniowego pobytu naszej drużyny w Warszawie.  Wyjazd ten, połączony z szeregiem atrakcji, stanowi jedną z nagród przyznanych  naszej ekipie.
Uczniów do konkursu przygotowała p. Barbara Szczęsna./ red. BS-SR, zdj. W. Frelichowski /

Zainteresowanych wywiadem z Kingą Lemanczyk i dodatkowymi informacjami odsyłamy na stronę: