" /> Magia „Czarodziejskich słów” – Sp Silno
10 października, 2018
Święto Pieczonego Ziemniaka 2018
13 października, 2018

5 października 2018 r. dzieci z  klas 0-3 obejrzały  pierwszy z czterech zaplanowanych spektakli teatralnych.

Fabuła ,,Czarodziejskich słów ¨ przeniosła dzieci  do świata pewnej rozkapryszonej księżniczki. Jej narodzinom towarzyszyła jednak tajemnicza przestroga: jeśli przed swoim ślubem trzykrotnie obrazi kochających ją ludzi, ściągnie na siebie nieszczęście. Czas płynie, dziewczynka rośnie otoczona miłością i dostatkiem. Jednak tego nie docenia. Przepowiednia spełnia się. Księżniczka może wrócić do swoich bliskich tylko wtedy, gdy użyje czarodziejskich  słów.

Przygody głównej bohaterki przypomniały dzieciom o bezcennej wartości czarodziejskich słów: „proszę, dziękuję, przepraszam”. /red. S.R/