" /> Konkurs Świąteczny – zostań mistrzem gier planszowych. – Sp Silno
8 grudnia, 2020
Konkurs Biblijny 2020
10 grudnia, 2020

Zapraszamy wszystkich do udziału w wyjątkowym konkursie świątecznym, związanym z rodzinnym spędzaniem Świąt Bożego Narodzenia i rozgrywkami w grach planszowych. Wiele osób zna warcaby, Chińczyka, młynek, czarnego Piotrusia, Monopol czy też szachy. A może warto w czasie świątecznego wypoczynku wyłonić mistrza rodziny w wybranej grze?! Serdecznie Was do tego zachęcamy. Regulamin konkursu znajdziecie poniżej.

REGULAMIN KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO

Uczestnicy:

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Silnie.

Przedmiot konkursu:

Przedmiotem konkursu jest udokumentowanie w formie dowolnej (filmik, zdjęcia, reportaż, praca plastyczna) rodzinnego spędzania Świąt Bożego Narodzenia z wykorzystaniem gier planszowych.

Czas trwania:

Prezentacja zebranej dokumentacji odbędzie się po powrocie do szkoły po feriach w swoich salach lekcyjnych.

Zasady ogólne konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Silnie.
  2. Spośród dostarczonych dokumentacji wychowawca wybierze trzy, które zostaną nagrodzone.
  3. Klasa, z której wpłynie największa ilość prac konkursowych otrzyma dodatkowo Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły.
  4. Kwestie nieuregulowane w tym dokumencie rozstrzyga Dyrektor Szkoły.