" /> Kiermasz świąteczny – Sp Silno
nauczanie zdalne - komunikat
Nauczanie zdalne – komunikat
18 grudnia, 2021
Wyniki – IV Powiatowego Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim – filmy konkursowe uczestników.
21 grudnia, 2021
kiermasz świąteczny - Boże Narodzenie 2021

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, kolędowania, spotkań, wspólnego gotowania i dzielenia się życzliwością. 16 grudnia atmosfera bożonarodzeniowa wypełniła również naszą szkołę podczas szkolnego spotkania bożonarodzeniowego. Celebrowanie tego wyjątkowego czasu rozpoczęliśmy jasełkami przygotowanymi przez dzieci z klas III-VI. Następnie odbyła się licytacja charytatywna na rzecz chorego Aleksa. Drugą część programu artystycznego uświetniły występy wokalne, taneczne i recytatorskie naszych uczniów. Tego dnia można było zakupić także ozdoby i kartki świąteczne, a stragany obfitowały w przysmaki, domowe ciasto oraz kawę.

Kiermasz był również okazją do wzięcia udziału w świątecznej sesji fotograficznej przygotowanej przez p. Katarzynę Kufel (White Studio) oraz w grze fantowej i malowaniu twarzy przez p. Martynę Spradę.

Dochód z kiermaszu świątecznego został przekazany na rzecz Aleksa Żakowskiego chorego na SMA. /red. J.S./