" /> Informator dla 8 klasy – Sp Silno
2 maja, 2020
Zapisz dziecko do Klubu Młodego Programisty online
12 maja, 2020

W najbliższym czasie dokonacie jednej z ważniejszych życiowych decyzji, jaką jest wybór nowej szkoły, która przygotuje Was do studiów, bądź pracy. Tegorocznej rekrutacji – niestety – towarzyszą okoliczności utrudniające osobisty kontakt z wymarzoną szkołą. W trosce o Wasze zdrowie jesteśmy zmuszeni zrezygnować z wielu przedsięwzięć promujących powiatowe jednostki oświatowe. Niemniej publikujemy w wersji elektronicznej Informator zawierający najważniejsze dane dotyczące szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Chojnicki. Celem opracowania jest dostarczenie Wam rzetelnej i aktualnej informacji na temat oferty edukacyjnej. Jak co roku rekrutacja będzie realizowana za pomocą Elektronicznego Systemu Rekrutacji. Teraz – Drodzy Uczniowie – wszyscy zdajemy egzamin z odpowiedzialności, rozsądku, solidarności i dyscypliny. W chwili próby niezwykle ważne jest respektowanie oraz realizowanie zaleceń i rekomendacji.

Harmonogram działań ósmoklasisty jest  NIEAKTUALNY. Czekamy na informacje MENu odnośnie aktualnego harmonogramu.

Informator można pobrać tutaj: Informator.