" /> III POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM – ON-LINE. – Sp Silno
21 listopada – Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
20 listopada, 2020
Dzień Kredki 2020
24 listopada, 2020

Serdecznie zapraszamy na III POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM w tym roku z racji obostrzeń – w wersji on-line.

TERMIN:  15.12.2020r. – zgłoszenia on-line (karta zgłoszenia przesłana na e-mail : piosenkisilno@gmail.com)W  tytule należy  wpisać: Konkurs kolęd.

W dniach 17-18.12.2020r. będą przyjmowane od zakwalifikowanych uczestników konkursu nagrania video. Warunkiem zakwalifikowania się jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia wraz z podpisanym przez rodzica/opiekuna oświadczeniem.

ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA W SILNIE

CELE KONKURSU:

1. Motywowanie uczniów do nauki języków obcych w ciekawy i przyjemny sposób, budzenie i rozwijanie wśród uczniów zainteresowań tym językiem.
  2. Poszukiwanie nowych możliwości edukacji (doskonalenie form i metod pracy nauczycieli z dzieckiem zdolnym).
  3. Rozwijanie umiejętności językowych (utrwalenie i wzbogacenie leksyki, praca nad poprawną wymową itp.).
  4. Stworzenie dzieciom możliwości szlachetnego współzawodnictwa (realizacja marzeń i ambicji).
  5. Integracja dzieci i nauczycieli szkół Powiatu.
  6. Przygotowanie uczniów do publicznych wystąpień (przezwyciężenie stresu, umiejętność zachowania się na scenie, budzenie wiary we własne siły i talent).
  7. Promocja nowych talentów.

Więcej informacji i karta zgłoszeń w załącznikach.

III POWIATOWY KONKURS KOLĘD – karta zgłoszenia

III POWIATOWY KONKURS KOLĘD -informator