" /> WYNIKI – III POWIATOWEGO KONKURSU KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM – ON-LINE. – Sp Silno
Życzenia na Boże Narodzenie 2020
22 grudnia, 2020
14 stycznia, 2021

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom III POWIATOWEGO KONKURSU KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM w tym roku z racji obostrzeń – w wersji on-line.

22 grudnia został rozstrzygnięty III Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim zorganizowany przez Małgorzatę Luptowską, Hannę Butkiewicz i Joannę Skonieczną. W tym roku konkurs został przeprowadzony w formie on-line. Nie zmniejszyło to jednak zainteresowania konkursem, bowiem organizatorzy otrzymali aż 22 nagrania. Uczniowie reprezentowali placówki  oświatowe z Miasta i Gminy Chojnice oraz Powiatu Chojnickiego. Jury (Jakub Maślak, Bernadeta Kak, Maria Stankiewicz) zapoznało się z nagraniami video, otrzymanymi od zakwalifikowanych uczestników konkursu oraz wyłoniło laureatów w ustalonych kategoriach wiekowych. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu.

WYNIKI – III POWIATOWEGO KONKURSU KOLĘD
Przewodniczący jury Jakub Maślak