" /> Gra na czas kwarantanny – GRARANTANNA i lekcje z TVP – Sp Silno
24 marca, 2020
Dyżur psychologa szkolnego
31 marca, 2020

Wolne od szkoły i nieplanowany pobyt w domu nie muszą być nudne.

Po pierwsze – warto wykorzystać ten czas na… naukę. I tutaj polecamy Wam naszą stronę www.gov.pl/zdalnelekcje Tak, tak – to nie są ani ferie, ani wakacje…

Po drugie, kiedy już się pouczycie, zapraszamy na GRARANTANNĘ! Codziennie znajdziecie tutaj różne propozycje aktywności, dzięki którym czas w domu minie szybko i aktywnie.

Już ruszyły pierwsze lekcje z TVP! Materiały są emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdują się także na VOD.TVP.PL. To efekt podpisanego 27 marca porozumienia dotyczącego realizacji audycji oświatowych dla uczniów szkół podstawowych, między TVP S.A. i Ministerstwem Edukacji Narodowej. Zapraszamy do oglądania!
Oferta edukacyjna – akcja „Szkoła z TVP”
Nowa propozycja TVP i MEN „Szkoła z TVP” to wzbogacenie oferty edukacyjnej Telewizji Polskiej, skierowanej do nauczycieli, dyrektorów, uczniów i rodziców. W ramach akcji na antenach TVP są emitowane materiały dostosowane do podstawy programowej szkół podstawowych.