" /> EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – Sp Silno
3 czerwca – Dzień Roweru :) aktualizacja nr 2 – nagrody.
3 czerwca, 2020
Making friends
21 czerwca, 2020

Drodzy Ósmoklasiści

Nadszedł długo wyczekiwany czas egzaminów. Już jutro Przed Wami niezwykle ważny moment – egzamin ósmoklasisty. Sprawdzi on zdobytą wiedzę i umiejętności opanowane przez Was w czasie nauki w szkole. Niech w tych ważnych dniach nie opuszcza Was optymizm, mądrość i szczęście, a zadania egzaminacyjne okażą się dla Was łatwiejsze niż przewidywaliście. Życzymy Wam także, aby wyniki, które uzyskacie, odpowiadały Waszym oczekiwaniom i zapewniały możliwość realizacji dalszych życiowych planów – również tych, związanych z kontynuacją nauki w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Realizujcie w kolejnych latach swoje pasje i rozwijajcie zdolności. Życzymy Wam silnego poczucia własnej wartości, roztropności i skupienia podczas egzaminów, by moment ten, który za kilka lat wspominać będziecie z uśmiechem oraz sentymentem, okazał się pomyślny i owocny.
Przed Wami otwierają się kolejne drzwi, za którymi czekają wymarzone szkoły, nowe wyzwania i obszary, w których możecie wiele dokonać.
Powodzenia!

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy