Wrzesień 16, 2019
Ślubowanie klasy I
Wrzesień 24, 2019

Dnia 20 września 2019 roku w naszym oddziale przedszkolnym świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci od rana były w dobrych humorach, ponieważ zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w różnych konkurencjach. Przedszkolaki bawiły się woreczkami, którymi następnie rzucały do celu. Dzieci uczestniczyły też we wspólnych zabawach ruchowo-tanecznych. Radość, śmiech i głośne okrzyki „Jeszcze raz” uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Dyrektor Szkoły Pani  Anna Tobolewska życzyła dzieciom miłego świętowania i przygotowała dla wszystkich prezenty, które uatrakcyjnią codzienną zabawę dzieci w przedszkolu.