" /> Dzień Przedszkolaka 2020 – Sp Silno
16 września, 2020
Powitanie jesieni 2020
25 września, 2020

Przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Silnie obchodziły Dzień Przedszkolaka. Świętowały bawiąc się wspólnie i biorąc udział w konkursach.

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Dzieci z obu grup brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych, pląsach i tańcach.

Na zakończenie wesołej zabawy dzieci wyszły na przedszkolny plac zabaw i każda grupa wesoło spędzała czas.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.