" /> Dzień Postaci z Bajek – Sp Silno
Warsztaty kreatywne pt. „Kartki Bożonarodzeniowe”
3 grudnia, 2018
Pysznie, zdrowo, kolorowo
4 grudnia, 2018

W życiu każdego dziecka istotną rolę odgrywają baśnie i bajki – zarówno te czytane najpierw przez bliskich najczęściej na dobranoc, potem ”pochłaniane” samodzielnie, ale także te oglądane m.in. w telewizji. Nic więc dziwnego, iż bohaterzy tych gatunków doczekali się swojego święta. Nie przypadkiem DZIEŃ POSTACI Z BAJEK obchodzimy 5 listopada. W końcu to dzień urodzin Walta Disney’a /amerykańskiego producenta filmów, reżysera, scenarzysty, aktora dubbingowego, animatora, jednego z największych twórców przemysłu rozrywkowego w historii, legendy animacji i filmu/. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczcili to święto przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych. Zresztą nie tylko oni…   Na dzieci – w nagrodę za ciekawe i pomysłowe przebrania – czekały różne atrakcje.
Oj, działo się, działo… Pani Haniu, dziękujemy.