" />


Dnia 6 marca 2026 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Wszystkie kobiety z naszej szkoły otrzymały mały upominek. Dzień kobiet od lat jest okazją składania serdecznych życzeń wszystkim paniom. Wszystkim Paniom życzymy samych radosnych dni i dużo uśmiechu na twarzy.
Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na naszym profilu FB