" /> Dzień Babci i Dziadka 2022 – Sp Silno
Pokaz Popularnonaukowy "Zaskakująca Fizyka"
Pokazy popularnonaukowe “Zaskakująca Fizyka”
19 stycznia, 2022
Pierwsze miejsce w etapie gminnym konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2022
22 stycznia, 2022
Dzień Babci i Dziadka 2022

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Z tej okazji dzieci z klas 0- III przygotowały krótki występ artystyczny. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wykonali także dla swoich ukochanych dziadków małe upominki. Wszystkim babciom oraz dziadkom życzymy dużo zdrowia i radości ze wspólnych chwil spędzonych z wnukami.

Program artystyczny dla Babci i Dziadka klas 0- II: link do filmu 0-II na FB

O święcie Babci i Dziadka nie zapomniały też dzieci z klasy III i również przygotowały krótki występ artystyczny: link do filmu III na FB