" /> Ach! Cóż to był za bal! – 13 czerwca 2019 roku – Sp Silno
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
14 czerwca, 2019
Koniec roku szkolnego 2018/19. Wakacje czas zacząć!
20 czerwca, 2019

Rok szkolny 2018/19 był dla uczniów klas III gimnazjum i klasy VIII bardzo owocny, ale także pełen ciężkiej pracy i wysiłków związanych z egzaminami. Dla wielu rok ten był szybki i wyczerpujący, tak więc chwila wytchnienia i dobrej zabawy, jaką zapowiadała tegoroczna impreza została przyjęta z wielkim entuzjazmem. Bal, który odbył się 13 czerwca 2019 r. w WDK w Silnie – jak każde ważne wydarzenie – otworzyła pani Dyrektor. Organizacją zajęli się rodzice, głównie ci związani z Radą Rodziców. Na początek uczniowie zgodnie z tradycją zatańczyli poloneza. A potem już trwała zabawa. Uczniowie robili sobie krótkie przerwy na odpoczynek i posiłki, ale w zasadzie parkiet nie był pusty ani przez chwilę. Niespodzianką dla wszystkich był poczęstunek pysznym tortem.

Dzięki wysiłkom DJ’a, który prócz zarządzania muzyką prowadzili też zabawę, była ona naprawdę wyjątkowa. Atmosfera była naprawdę wspaniała i uczniowie bawili się doskonale – w końcu to ich ostatnia wspólna zabawa. Dla upamiętnienia chwili odbyła się też sesja zdjęciowa z rówieśnikami i nauczycielami.
Bal na zakończenie szkoły w roku 2019 był niezwykłym, radosnym i przyjemnym wydarzeniem, które zwieńczyło cały okres nauki trzecioklasistów i ósmoklasistów. Niech jego wspomnienia przetrwają jak najdłużej i pozostawią w pamięci jedynie dobry, słodki smak.

Komentarze są wyłączone.

Sp Silno Skip to content