" /> A było tak…, czyli podsumowanie I semestru roku szkolnego – Sp Silno
2 marca, 2019
Dyskoteka walentynkowa
9 marca, 2019

W ostatni piątek przed feriami klasa VII wraz z wychowawczynią przygotowała apel. Podsumowaliśmy naszą pracę. Pochwaliliśmy się dokonaniami, a mamy ich naprawdę sporo.
Wśród uczniów klas IV – VIII najwyższą średnią ocen uzyskała Jessica Kufel z klasy IV, zaś spośród uczniów klas gimnazjalnych Łukasz Szmagliński z klasy IIIA. Warto też pochwalić się 100% frekwencją, którą uzyskało 10 uczniów. W nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy. W tym półroczu braliśmy udział w wielu konkursach przedmiotowych na różnych szczeblach. Tu należy wyróżnić gimnazjalistę, Łukasza Szmaglińskiego, który zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu z matematyki i geografii.
Podczas apelu przedstawiciele klas zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne. Spotkanie zakończono przypomnieniem zasad bezpieczeństwa podczas ferii.

/red: SR, foto: RK/.