" /> Uwaga, konkurs! – Sp Silno
Zasady funkcjonowania szkół i placówek od 19 kwietnia
Zasady funkcjonowania szkół i placówek od 19 kwietnia
16 kwietnia, 2021
LETNIA AKADEMIA OSTROWO EKOAKTYWNE WAKACJE
Fundacja Aktywnego Rozwoju zaprasza…
21 kwietnia, 2021
Zadanie: przygotowanie kreatywnej pracy na temat smogu

Zadanie: przygotowanie kreatywnej pracy na temat smogu

ESA razem z Ogólnopolską Siecią Edukacyjną (OSE) zapraszają do udziału w konkursie, którego celem jest podniesienie wśród uczniów poziomu wiedzy na temat zanieczyszczenia powietrza i sposobów walki ze smogiem. Wykonanie pracy zgłoszeniowej wpłynie także na rozwój kreatywności i wyobraźni, a także zachęci do twórczego korzystania z programów i urządzeń cyfrowych. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podłączonych do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej i jednocześnie uczestniczących w projekcie Edukacyjna Sieć Antysmogowa. Wiedza na temat powietrza, kreatywność i znajomość technologii cyfrowych – z tego połączenia na pewno powstaną wyjątkowe zgłoszenia w nowym konkursie dla uczniów ze szkół uczestniczących w projektach ESA i OSE. Poznaj szczegóły i zawalcz o cenne nagrody!

Smog to problem, który dotyczy nas wszystkich – młodszych i starszych. Czy uczniowie są w stanie zrobić coś, co realnie wpłynie na stan powietrza, którym oddychamy? Tak! Poza stosowaniem się do kilku wskazówek mogą wziąć udział w konkursie organizowanym w ramach projektu Edukacyjna Sieć Antysmogowa (ESA).

Zadanie konkursowe

Zadaniem uczestników jest przygotowanie kreatywnej pracy plastycznej lub z zastosowaniem technik cyfrowych, odnoszącej się do problemu zanieczyszczenia powietrza i zawierającej apel o aktywne przeciwdziałanie problemowi smogu.

Więcej na naszym profilu na FB

Komentarze są wyłączone.

Sp Silno Skip to content