" />


W piątek 20 marca 2026 r. najmłodsze dzieci z naszej szkoły świętowały nadejście wiosny. Dla każdego przedszkolaka i ucznia jest to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Dzień rozpoczęliśmy od rozmów o nowej porze roku oraz od wesołych zabaw przy muzyce. Uśmiechnięci wyruszyliśmy na spacer w okolicy naszej szkoły, gdzie pożegnaliśmy zimę wraz z Marzanną. Dodatkowo dzieci próbowały odstraszyć zimę, wykrzykując głośno hasła witające wiosnę. I tak kolorowy, ale już wiosenny, uśmiechnięty pochód mógł wrócić do szkoły. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów, wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.
Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na naszym profilu FB