Z wielką przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie Julia Antkiewicz i Szymon Dolny z zerówki zdobyli wyróżnienia w Gminnym Konkursie Plastycznym „Segreguję śmieci – ratuję świat!”, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Ostrowitem.


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gminny Konkurs Plastyczny Segreguję śmieci – ratuję świat 2026
Post Views:
36