" /> Dni Otwarte Akademii Chojniczanki – Sp Silno
Pieczenie chleba
Pieczenie chleba
5 czerwca, 2022
Festyn Przyrodniczo-Ekologiczny "Chojnice dla Ziemi"
Festyn Przyrodniczo-Ekologiczny
9 czerwca, 2022
Dni Otwarte Akademii Chojniczanki

Dni Otwarte Akademii Chojniczanki

W imieniu Miejskiego Klubu Sportowego „Chojniczanka 1930” SA informuję, że w dniach 20 czerwca – 24 czerwca odbędą się Dni Otwarte Akademii Chojniczanki, na które zapraszamy dzieci i młodzież z roczników 2007 – 2016, chcące spróbować swoich sił na treningach piłki nożnej, piłki ręcznej lub lekkoatletyki pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.
 
Otwarte treningi będą idealną okazją do sprawdzenia jak wyglądają jednostki treningowe prowadzone przez trenerów poszczególnych roczników, a także mogą być początkiem świetnej przygody podczas której młodzi adepci i adeptki trzech „żółto-biało-czerwonych” dyscyplin rozwiną swoje zdolności oraz zawiążą nowe znajomości.
 
Treningi grup młodzieżowych Akademii Chojniczanki odbywają się przede wszystkim na Boisku Nowych Nadziei „Modrak”, ale również na innych chojnickich obiektach sportowych. Informacji o zajęciach poszczególnych roczników i dyscyplin udzielają trenerzy wyszczególnieni w poniższej rozpisce.
 
Na Dni Otwarte zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki z roczników 2007 – 2016. Chętni muszą posiadać ze sobą odzież i obuwie sportowe, a także wodę niegazowaną.
Zainteresowanych udziałem w Dniach Otwartych prosimy o wypełnienie Karty Udziału i wysłanie jej na adres: akademia@mkschojniczanka.pl wraz z ewentualną zgodą klubu macierzystego na udział w treningach lub przekazanie dokumentów trenerowi przed treningiem.
 
Dni Otwarte Akademii Chojniczanki

Dni Otwarte Akademii Chojniczanki

karta-udzialu-do-wypelnienia-chojniczanka (1)

Komentarze są wyłączone.

Sp Silno Skip to content