" /> Targi EDU OFFSHORE_WARSZTAT DLA RODZICÓW – Sp Silno
Walentynki 2023
Walentynki 2023
10 lutego, 2023
bal karnawałowy 2023
Bal karnawałowy 2023
22 lutego, 2023
Targi EDU OFFSHORE_WARSZTAT DLA RODZICÓW

Targi EDU OFFSHORE_WARSZTAT DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice,

Czy chcecie się dowiedzieć jak rozwijać kompetencje kluczowe i wesprzeć swoje dziecko w rozwoju jego kariery zawodowej? Morska energetyka wiatrowa oferuje bardzo szerokie spektrum możliwości pracy dla młodzieży w różnych zawodach świetnie płatnych.

 Zapraszamy do udziału w warsztacie dla rodziców pt. „Jak rodzic może rozwijać kompetencje kluczowe by wesprzeć swoje dziecko w bardziej świadomych wyborach edukacyjno-zawodowych”, który odbędzie się 14.03 o godz. 15.00-17.00 w Gdańsku na Amber Expo. Poznacie Państwo możliwości zdobycia zawodu przez Wasze dzieci w dynamicznie rozwijającym się sektorze zielonej energetyki a konkretnie morskiej energetyki wiatrowej. Warsztat jest organizowany w ramach 1 Edukacyjnych Targów Kariery EDU OFFSHORE WIND 2023 w dniach 14 – 15 marca br.

 Poruszone będą następujące kwestie:

  • Czym są kompetencje kluczowe i do czego się przydają?
  • Jak z rozwijania zainteresowań przejść do rozwijania kompetencji?
  • W jaki sposób pomagać dziecku rozwijać kompetencje?
  • Jak dopasować kompetencje mojego dziecka do oczekiwań rynku pracy? Czy je dopasowywać?

 Panel poprowadzą doświadczeni pedagodzy i doradcy zawodowi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Gdyni panie Monika Piekarz i Katarzyna Abramowicz.

Udział w panelu jest bezpłatny, potrzebna jest rejestracja, aby otrzymać wejściówkę na targi https://eduoffshorewind.pl/main/dla-rodzicow/panel-dla-rodzicow/

 Zapraszamy we wtorek 14.03.2023 o godz. 15.00-17.00 na widownię sceny w Hali A, Centrum Wystawienniczo – Kongresowego AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, 80-506 Gdańsk.

UWAGA! Uprzejmie prosimy o zgłoszenie się z wydrukowaną (po rejestracji) wejściówką do recepcji w Hali A.

Komentarze są wyłączone.

Sp Silno Skip to content